• 793 299 173
 • studio@domnaczasie.pl
 • pn - pt 9:00 - 17:00
 • dnc1

  122,3 + 25,1m²

 • dnc2

  126,8m²

 • dnc3

  143,2 + 39,7m²

 • dnc4

  118.5 + 38.8m²

 • dnc5

  107,6 m²

 • dnc6

  158.6 + 41.9m²

 • dnc7

  113.4 m² + 43.2 m²

Piękne, małe domy parterowe

Piękne, małe domy parterowe to to, co kochamy najbardziej! Sprawdź nasze propozycje projektów, które w niewielkiej bryle zamykają wszystko to, co jest potrzebne do stworzenia wyjątkowego miejsca dla całej rodziny.

Piękny, mały i parterowy, czyli projekt domu DNC2

Mały, parterowy dom DNC2 – wizualizacja

Mały, parterowy dom DNC2 – wizualizacja

DNC2 to klasyczny maluszek z urokliwym, czterospadowym dachem, który niezmiennie podbija serca wszystkich tych, którzy cenią z jednej strony proste i klasyczne, ale równocześnie niebanalne rozwiązania.

 Mały, parterowy dom DNC2 – elewacje

Mały, parterowy dom DNC2 – elewacje

DNC2 to dom parterowy bez garażu, który ma do zaoferowania 130 metrów kw. powierzchni użytkowej. Tak, DNC2 jest mały, ale to nie oznacza, że nie zmieści w nim się nawet większa rodzina z dziećmi: w projekcie przewidziano cztery sypialnie i dwie łazienki, więc miejsca dla maluchów spokojnie wystarczy.

 Mały, parterowy dom DNC2 – wnętrze

Mały, parterowy dom DNC2 – wnętrze

Największym pomieszczeniem w tym niewielkim domu jest jasny salon z przeszkleniami skierowanymi na taras i ogród. W takim otoczeniu rodzinne posiłki będą wyjątkowym wydarzeniem.

Parterowy DNC4 – mały dom z garażem

 Piękny, mały dom DNC4 – wizualizacja

Piękny, mały dom DNC4 – wizualizacja

DNC4 to niewielki przytulny dom parterowy. Jest trochę większy niż DNC2, bo swoim mieszkańcom oferuje prawie 160 metrami kw. powierzchni użytkowej. DNC4 wyróżnia prostota i klasycznie zaprojektowana bryła. Ten projekt to gratka dla miłośników minimalizmu.

 Piękny, mały dom DNC4 – elewacje

Piękny, mały dom DNC4 – elewacje

Do dyspozycji mieszkańców są cztery sypialnie, dwie łazienki i garaż, w którym zmieszczą się dwa samochody. Na uwagę zasługuje także częściowo zadaszony taras i przeszklenia w salonie otwierające dom na ogród.

 Piękny, mały dom DNC4 – wnętrze

Piękny, mały dom DNC4 – wnętrze

Sprawdź nasze pozostałe projekty (nie tylko małych domów)

Wszystkie nasze domy znajdziesz tutaj: nowoczesne projekty domów jednorodzinnych. Nie wszystkie to małe domy, znajdzie się także coś dla miłośników większych form.

Domy parterowe bez poddasza użytkowego – projekty do adaptacji

Nasze projekty nadają się do adaptacji! Szczegółowe zasady sprawdzisz w zakładce: zmiany i adaptacja projektu domu w pracowni Dom na Czasie.