• 793 299 173
 • studio@domnaczasie.pl
 • pn - pt 9:00 - 17:00
 • dnc1

  122,3 + 25,1m²

 • dnc2

  126,8m²

 • dnc3

  143,2 + 39,7m²

 • dnc4

  118.5 + 38.8m²

 • dnc5

  107,6 m²

 • dnc6

  158.6 + 41.9m²

 • dnc7

  113.4 m² + 43.2 m²

Nowoczesny dom parterowy

Jeśli marzy ci się nowoczesny dom parterowy, mamy dla ciebie kilka niezwykłych propozycji. Sprawdź, jak w niewielkiej i nowoczesnej bryle udało nam się zamknąć wszystko to, co jest konieczne stworzenia wyjątkowej przestrzeni dla całej rodziny!

Nowoczesny i parterowy, czyli projekt domu DNC2

 Nowoczesny dom parterowy DNC2 – wizualizacja

Nowoczesny dom parterowy DNC2 – wizualizacja

DNC2 to propozycja domu, który nie tylko łączy w sobie nowoczesność i umiłowanie klasyki, ale również cieszy się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy chcą mieszkać w nowoczesnym wnętrzu, a równocześnie cenią sobie również bardziej tradycyjne rozwiązania. Jeśli szukasz domu, który charakteryzuje się prostotą połączoną z niebanalnym wnętrzem, to DNC2 jest właśnie dla ciebie!

 Nowoczesny dom parterowy DNC2 – elewacje

Nowoczesny dom parterowy DNC2 – elewacje

DNC2 to dom parterowy bez garażu, który ma do zaoferowania 130 metrów kw. powierzchni użytkowej. Tak, DNC2 jest mały, ale to nie oznacza, że nie znajdzie się w nim miejsce dla rodziny z dziećmi: w projekcie przewidziano cztery sypialnie i dwie łazienki, więc miejsca i dla rodziców, i dla maluchów spokojnie wystarczy.

 Nowoczesny dom parterowy DNC2 – wnętrze

Nowoczesny dom parterowy DNC2 – wnętrze

Największym pomieszczeniem w tym niewielkim domu jest jasny salon z przeszkleniami skierowanymi na taras i ogród. W takim otoczeniu rodzinne posiłki będą wyjątkowym wydarzeniem.

DNC4 – nowoczesny dom parterowy, który pokochasz

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – wizualizacja

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – wizualizacja

DNC4 to niewielki przytulny dom parterowy. Jest trochę większy niż DNC2, bo swoim mieszkańcom oferuje prawie 160 metrów kw. powierzchni użytkowej. DNC4 wyróżnia prostota i klasycznie zaprojektowana bryła. Ten projekt to gratka dla miłośników minimalizmu szukających domu, który będzie miał w sobie to coś!

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – elewacje

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – elewacje

Do dyspozycji mieszkańców są cztery sypialnie, dwie łazienki i garaż, w którym zmieszczą się dwa samochody. Na uwagę zasługuje także częściowo zadaszony taras i przeszklenia w salonie otwierające dom na ogród.

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – wnętrze

Nowoczesny i parterowy dom DNC4 – wnętrze

DNC7 – parterowy dom nowoczesny

 DNC7 – parterowy dom nowoczesny – wizualizacja

DNC7 – parterowy dom nowoczesny – wizualizacja

Jeśli szukasz niewielkiego, parterowego domu, w którym zmieści się rodzina z dziećmi, to projekt domu DNC7 jest właśnie dla ciebie. W tej klasycznej bryle postawiliśmy na proste formy i praktyczne rozwiązania – to dom idealny dla pasjonatów nowoczesności ze szczyptą klasyki.

 DNC7 – parterowy dom nowoczesny – elewacje

DNC7 – parterowy dom nowoczesny – elewacje

W projekcie domu DNC7 przewidziano miejsce na cztery sypialnie, dwie łazienki oraz dwustanowiskowy garaż. A wszystko to na niecałych 160 m kw. powierzchni użytkowej.

 DNC7 – parterowy dom nowoczesny – wnętrze

DNC7 – parterowy dom nowoczesny – wnętrze

Znakiem rozpoznawczym DNC7 jest także jasny salon połączony z kuchnią z wyjściem na zadaszony taras. Jeśli marzy ci się widok na ogród przy porannej kawie, DNC7 na pewno przypadnie ci do gustu.

Sprawdź nasze pozostałe projekty (nie tylko nowoczesnych domów parterowych)

Wszystkie nasze domy znajdziesz tutaj: nowoczesne projekty domów jednorodzinnych. Nie wszystkie to domy parterowe, znajdzie się także coś dla miłośników większych form i przytulnych poddaszy.

Nowoczesne domy parterowe – projekty do adaptacji

Nasze projekty nadają się do adaptacji! Szczegółowe zasady sprawdzisz w zakładce: zmiany i adaptacja projektu domu w pracowni Dom na Czasie.